View Single Post
  #12 (permalink)  
Vechi 24 nov 2010, 12:02:09
Mihaela1006's Avatar
Mihaela1006 Mihaela1006 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 05 ian 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 53
Dieta: Monti personalizat
Date: 167cm, 70.4kg
Mesaje: 1.423
Aprecieri acordate: 916
Am fost apreciat(a) de 752 ori in 421 mesaje
Implicit Re: Vreau sani mai mici

Citat:
Anterior postat de aromitza Vezi mesajul
iti multumesc mihaela1006,tot ce pot spune este ca de 4 zile am incept sa fiu foarte atenta ce si cat mananc,nu ma infometez si incerc sa mananc sanatos pt ca fetita mea sa fie bine,am renuntat la dulciuri si fac deja gimnastica dar nu multa...te pupic
ai grija si sa te hidratezi suficient, laptele este in proportie extrem de mare apa... adica sa bei apa plata si ceai special care ajuta la formarea laptelui (se gaseste la plafar) pe care ar fi preferabil sa nu il indulcesti. Nu suc, cafea, alte ceaiuri, si nici suc de fructe ca e prea acid. Iar laptele e prea caloric, e bine sa bei dimineata dar sa nu abuzezi - dimineata pentru ca pe parcursul zilei organismul poate consuma surplusul de energie adus de lapte, seara s-ar cam depune...
Santate tie si puiului tau

Citat:
Anterior postat de deadcountess Vezi mesajul
Depinde in ce consta adaptarea.
eu ma gandeam la a manca aceeasi cantitate de mancare intr-o zi ca de obicei, dar in asocierile permise de dieta Montignac, adica anumite grasimi si proteine cu glucide bune. Asta nu priveaza organismul de nutrientii esentiali, dimpotriva, existand o digestie mai buna organismul va folosi in mod superior ce i se da.

Citat:
Anterior postat de Dio Vezi mesajul
Pentru fiecare centimetru pierdut la bust de femeile din intreaga lume, un ursulet panda plange o zi intreaga!
bietul panda cat e de nefericit
Răspuns cu citat