View Single Post
  #12 (permalink)  
Vechi 29 ian 2011, 11:17:14
dor monica's Avatar
dor monica dor monica este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 11 ian 2011
Locaţie: PARIS, Franta
Dieta: hipocalorica
Date: 163cm, 64kg
Mesaje: 19
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Dor Monica ...

SALUTAREEEE , dragi slabute!
Ce saptamana lunga am avut , cu toate ca am incercat din rasputeri sa nu ma mai gandesc la asta. Am continuat cu un regim de viata hipocaloric si sa stiti ca nu ma urc deloc pe cantar, habar nu am cat mai atarn pt ca simt deja la pantaloni ca imi sunt largi. Asta este multumitor pentru mine. Am mai gustat cate o patratica de ciocolata neagra sau cu lapte pe zi sau am mai facut o portie mica de paste cu lapte indulcite cu edulcoran , insa in rest pot spune ca ma descurc. Sportul ma ajuta , dar nu pot sa l fac zilnic , sunt atat de epuizata seara incat incerc sa fac tae bo si hula dance cam de doua ori pe saptamana , uneori chiar si trei.
Paine mananc doar trei feliute pe zi ( intotdeauna fie doar dimineata, fie pranz) si imi aleg o paine completa sau cu cereale. Am incercat cereale Fitness Nestle cu ciocolata neagra integrale din grau si lapte de soia cu vanilie. A mers foarte bine , insa portii mici , bineinteles...
Si am gasit aici o reteta dietetica de clatite peste care am pus o dulceata dietetica ...insa intotdeauna pt a ti satisface mici pofte , trebuie sa renunti la altceva...
va doresc un weekend insorit! desi temperaturile de afara lasa muuult de dorit..........................