Subiect: Jurnal Ikerina
View Single Post
  #12 (permalink)  
Vechi 13 apr 2011, 20:43:02
Ikerina's Avatar
Ikerina Ikerina este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 23 nov 2010
Locaţie: Iasi, Romania
Vârsta: 38
Dieta: Tentativa de Dukan :)
Date: 175cm, 78.7kg
Mesaje: 402
Aprecieri acordate: 1
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Ikerina

Citat:

Pepene rosu????Wow,mi-ai facut pofta ,trebuie sa imi iau si eu!!!
Ei, da, nu prea am fost incantata, a fost o apa crocanta si putin dulce... Abia il astept pe ala din vara cand mananc pepene si nimic altceva...
Citat:

Daca ai 1200 kcal e bine!!! NU e cea mai buna alegere cremwusti cu paine ,dar daca nu se intampla zilnic e ok! Parerea mea!!! Nu cred ca trebuie sa fim foarte ,foarte dure cu noi ,nu?Cum sa nu se puna o ora de shopping???? se pune!!!!

Ei, pai nu spusesem ca mi-am facut de cap? Astazi imi venise o pofta nebuna de ridichi, si am trimis-o pana in piata pe fata noastra buna la de toate de la noi de la serviciu si care ne face toate mofturile de mi-a astamparat pofta cu un kilo de ridichi...

Citat:

Cum sa nu se puna o ora de shopping???? se pune!!!!

Eu am tinut 3 luni Rina si am slabit 10 kg! Apoi am tinut Montignac ,dar nu am prea slabit si apoi am ramas insarcinata si nu am mai tinut nimik!!!
Aaaaaaa! Felicitari, sa iti fie de bine, mamica!!! Uff, stupid me, nu mi-am dat seama ca scrie pana si la ticker... Las' ca pana dupa poti sa ne incurajezi pe noi. Si dupa, noi pe tine
Hmh... De Rina nush ce sa zic, n-am citit nimic, am vazut ca s-au scris foarte multe pe tema asta... Am auzit doar ca da rezultate.