View Single Post
  #12 (permalink)  
Vechi 07 mai 2011, 08:01:05
jessik's Avatar
jessik jessik este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 27 dec 2010
Locaţie: vancouver, Canada
Vârsta: 37
Date: 163cm, 68.8kg
Mesaje: 4.453
Aprecieri acordate: 133
Am fost apreciat(a) de 539 ori in 352 mesaje
Implicit Re: Fit for life-Jurnal Sophia

buna, sophia, ce sa iti mai zic, ca tot ti-am zis, hahaha, ca arati extrem de bine, ti-au zis-o si altii
ma gandeam ca ai zis ac vreis a ramai insarcinata. eu am citit undeva , ca sportul extrem ingreuneaza faptul ca vrei sa ai un copil, deci ramani insarcinata greu.
eu cred ca ar trebui sa o lasi mai moale. totusi ai 30 de ani, cumd e nu te-ai gandit sa afci copii pana acum? sau erai ocupata cu cariera? care apropo care e?
oricum , cred ca si gravida o sa fii f fit.
atucni chiar o sa fii un soc cu burtica hihi. eu am o colega la servici, acre numai burta e de ea, in rest slaba.
de unde atata bucurie si la mine, care o sa fiu ca o balenuta, ca sia cum sunt.
si vreau sa fiu si eu slaba, ca dupa sarcina cine stie cu cate kg ma aleg, oricum peste un an vreau sa fiu insarcinata.
daca vrei poti intra la topicul cu slabute care se pregatesc pt o sarcina
cu fizicul stai super, dar asa ca psihic, nu ai emotii cu sarcina? si mai ales ca nu stiu cat sport poti face cand esti gravida.
si cam asa ti-ai socotit cate calorii mananci? mis e pare cam f putin pe langa sportul ep care il faci, care cred ca arzi vreo 2000 haha,
eu vreau sa fac sport putin mai intens, ca nu am rezistenta, desi merg la sala de 4 5 ori pe sapt.
Răspuns cu citat