View Single Post
  #12 (permalink)  
Vechi 28 nov 2011, 14:58:24
Elysee's Avatar
Elysee Elysee este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 18 aug 2010
Locaţie: Calvi, Franta
Vârsta: 41
Dieta: Sport si mancat sanatos!
Date: 160cm, 66kg
Mesaje: 1.319
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 26 ori in 5 mesaje
Implicit Re: De Craciun vom fi mai " BUNE" !

Citat:
Anterior postat de adinico Vezi mesajul
Buna foarte bine Ana Maria...eu zic ca daca nu ti-a picat bine ceva il schimbi...la cina categoric altceva ... ...sugestie : eu am avut sambata amidon si am facut cartofi asa inabusiti la drycooker cu marar proaspat...si varza acra langa yamiiii ...o nebunie
astazi am vitamine si parca mi-e tot foame...si abea ce-am mancat o sal varza cruda+ rosii +marar...si apoi am bagat o banana...ca desert asta e..mi-am postat deja meniul ...per total am 1154

pofta buna Elysee....si tie !...ia mai verifica putin cuptorul ca parac miros deja ardeii

succes!!
Merci scumpa

Si mie mi c-am foame cand sunt la vitamine
Cred ca mai am de asteptat...de-abia s-au incintat in cuptor,dar pap merele de la gustarica 2. Trebuie sa-mi modific la meniu gustarea 2, caci nu am timp si rabdare azi pt grapefruit

Voi ce faceti???....a-ti facut sportul pe azi???

Eu sper sa pot face si putin tae -bo sau abs pe langa bici...vreau sa fiu fata silitoare
Elysee, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1556 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1039 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 782 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat