View Single Post
  #12 (permalink)  
Vechi 02 ian 2012, 23:38:14
costina89's Avatar
costina89 costina89 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 05 mai 2011
Locaţie: ....., Romania
Vârsta: 34
Date: 164cm, 99.3kg
Mesaje: 2.646
Aprecieri acordate: 1.424
Am fost apreciat(a) de 1.602 ori in 1.090 mesaje
Implicit Re: Dieta South Beach faza I (etajul 3)

Citat:
Anterior postat de danielaslim Vezi mesajul
pai acum am in frigi lapte 0.1% si pana termin cutia beau din el....dar dupa cred ca am sa beau doar 1,5% ca parca are gust de lapte:X
off vreau si eu lapte de la tarani...asa buun cu orez(fie si el basmatti)
in leg cu cremosso...e singurul meu deliciu...si lucru cu care ma mai rasfatz...pentru ca sunt si la o luna sugar free si am mare grija:d am renuntat si la untul de arahide ca avea dextroza=glucoza=zahar ..o fi cantitate mica dar nu imi convine deloc...si in plus in feb tre sa merg sami fac analize si sper sa fie f bune!
dak ejti la faza 2..ai putea sa mananci jumate de kiwi si jumate de portocala(asta dak nu au 500g/portocala) si restul sa le dai la fetite(am inteles ca ai 2 sa-ti traiasca)asa le mai dai vitamine eu mai duc la culcare!!! mai vorbim maine ..te pup!

hai ca ma incumet la faza 1 macar o saptamna ...cn stie poate rezist si mai mult....asa este am doua fetite,multumesc ....care nu vor sa mai manance fructe...cea mare mai cere din cand in cand un mar,o banana(kiwi portocale,nici sa nu le vada)..cea mica e prea mica ca sa o oblig si la ea oricum baza sunt merele,bananele si mango(dar momentan trece prntro perioada in care ii plac lactatele si carnita..sper sa nu o tina asa tot anul)..te pup noapte buna
Răspuns cu citat