View Single Post
  #12015 (permalink)  
Vechi 21 aug 2012, 11:28:20
mvthebest's Avatar
mvthebest mvthebest este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 24 aug 2009
Locaţie: -, Romania
Vârsta: 32
Date: 165cm, 71kg
Mesaje: 13.622
Aprecieri acordate: 9
Am fost apreciat(a) de 59 ori in 49 mesaje
Implicit Re: Jurnal <Mirabella>

Citat:
Anterior postat de Olguta4ever Vezi mesajul
La mine totul e bine, sunt in asteptarea celui de-al 2 miracol , care in curind urmeaza sa se nasca, de aceasta data asteptam o fetita. Kg la fel au ramas "o problema" insa acum nu ma deranjeza, dupa ma voi gindi cum scap de ele. In rest baiatul meu pe 30.08 o sa implineasca 4 ani, habar nu am unde au trecut anii, timpul trece asa de repede. La tine cum? Unde esti? Ce faci? Ce schimbari in viata ta???
Yuuy FELICITARI ! Asta da veste frumoasa. Ma bucur mult pentru tine. Pai cresc copilasii, asa zice si mama, parca acum am intrat la liceu si deja am terminat.
Hmm noutati ?! Pai de aproape 2 luni sunt la mama in Austria. Momentan sunt la un curs de limba germana,pentru ca imi este total straina aceasta limba si grea pot sa spun.
Sper ca in curand sa ma angajez si eu pe undeva aici. Undeva unde sa nu prea trebuiasca sa vb.
De cateva zile m-am apucat de dieta Dukan. E faina,desi putin grea si costisitoare datorita proteinelor.
E ok ptr ca am consumat si tort,clatite, bomboane,cola zero, etc.( toate comform)
Pupici
mvthebest, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 2214 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1697 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]