View Single Post
  #121 (permalink)  
Vechi 14 iul 2010, 16:11:08
eirene21's Avatar
eirene21 eirene21 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 29 apr 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 38
Dieta: Mananc sanatos si fac sport!
Date: 167cm, 56kg
Mesaje: 541
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Eirene- In fiecare zi la fel si totusi alta!

Eheee, stateam astazi si analizam tot ceea ce am facut pana acum ca sa-mi bat joc de organismul meu...ce-i drept este bine in momentul in care incepi sa te simti bine in pielea ta...parca nu mai stai sa sortezi haine ca inainte, nu te mai intereseaza ca pantalonul este mulat si alb...sau scurt.

Uitasem de mult sentimentul de a ma simti bine cu mine...ma renegasem intr-un fel crezand ca ceea ce fac nu o sa aiba efecte urate asupra mea si din lene si comoditate uitasem ca pot sa fiu si eu ca prietenele mele...o slabuta!

Acum ma privesc si imi place ce am reusit sa fac pentru mine, imi place felul in care are efect asupra mea si increderea pe care am capatat-o in mine...am reusit sa redevin EU.

In interior la fel si la suprafata alta! Chiar daca mai am un pas, doi pana la a atinge telul pe care mi l-am propus deja pot spune ca sunt cu mai mult de jumatate pe drumul bun.

Din Martie si pana in Iulie am reusit sa scap de 8 kilograme...care atarnau de mine ca o piatra legata de gat....si mi-am facut o promisiune...ca nu o sa mai fiu cum am fost inainte....
Va pup slabutelor!
__________________
Eyes on me !
---------------------------------------------------------------
Jurnal Eirene

When nothing goes right....go left!