View Single Post
  #1220 (permalink)  
Vechi 24 sep 2013, 10:41:51
Kclaudyia's Avatar
Kclaudyia Kclaudyia este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 05 nov 2009
Locaţie: Bacau, Romania
Vârsta: 41
Dieta: alimentatie echilibrata
Date: 170cm, 75kg
Mesaje: 7.372
Aprecieri acordate: 4.845
Am fost apreciat(a) de 4.016 ori in 2.323 mesaje
Implicit Re: Sexy si skinkky in bikini - Concurs de slabit 27.05 - 22.07.2013

Citat:
Anterior postat de Prapadeala Vezi mesajul


Eu zic ca e ok lunea viitoare ca au timp fetele sa vada subiectul nou. Putem pune si pe facebook, in grup un mesaj
Gata, hai cu reclama de acuma

Citat:
Anterior postat de anqutz Vezi mesajul
Neata! Nu deschidem subiectul? Eu as incepe de cand vreti voi. 10 saptamani mi se par ok.
Ancutz, eu te propun si pe tine in juriu

Citat:
Anterior postat de puiu Vezi mesajul
Pe ce data se incepe? eu sunt in Austria si peste o saptamana plec in Romania pt 2 saptamani si sa stiu exact regulile si sa-mi notez meniurile si cand ma intorc le scriu aici......... e ok asa? in Romania unde o sa stam nu am internet si nici la internet nu o sa pot merge in oras cu 2 copii dupa mine Trebe sa citesc regulile de la concursul celalalt stiu exact.O sa fie o lupta grea pt mine sa merg in vizita la multi si sa refuz avand in vedere ca marea majoritate te servesc cu suc si dulciuri
Incepem pe 30 sept
Da e ok si asa, iti scrii meniurile si cand te intorci le raportezi.
Doar sa iti dai datele de start, adica daca vrei sa ti se ia in considerare greutatea sau masurtatorile la o anumita zona a corpului (coapse SAU talie, etc)

Citeste te rog regulaqmentul pe care l-am postat deja la subect
Kclaudyia, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1993 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1476 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1219 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat