Subiect: Jurnal andra
View Single Post
  #12235 (permalink)  
Vechi 16 sep 2011, 00:17:50
RedOnion's Avatar
RedOnion RedOnion este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 09 aug 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 34
Date: 156cm, 53kg
Mesaje: 837
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal andra

Citat:
Anterior postat de andra_aly Vezi mesajul

Buna draga mea
ei...nu stiu de ceva vreme mi-e cam sila de carne. daca o gatesc eu si mai si. am momente. dar nu mai sunt ca inainte ca as fi mancat mereu piept de pui la gratar sau altele. aseara am crezut ca vars cand ma uitam la mama cum musca din carne
Bine, mananc mozzarella toata ziua ca nu stiu cum de nu mi-e greata, serios acum.
oua pe caldurile astea mananc mai rar. dar alea imi plac cat de cat. dar nu des ca si de alea mi-e greata apoi
Ba nu ma simt deloc umflata de musafiri. cum iau pilule imi vine cateodata fara sa imi dau seama. ma umflu atunci pe loc, nu ca inainte cu 2-3 zile inainte.
Tu ce mai faci? cum merge treaba?
Te pup si ms de vizita. te mai astept

Hey Am venit si eu de la servici si acum iau la rand raspunsurile primite

Doamne, e ciudat, n-am mai auzit de stare din asta La doctor nu te duci?
Si mie imi place mozarella, dar parca n-o pot manca in cantitati mari

Si eu iau pilule dar tot am balonari si asa. Tu poate iei altceva sau reactionezi altcumva la ele. Sau poate nu simti tu dar tot se poate sa retii apa

Bravo pentru cumintenie si pt sport, o sa se vada rezultatele in ritmul asta

Eu... nu stiu ce sa zic, nu am nimic nou. Programul e acelasi, trezit, eventual sport, gatit, eventual rezolvat treburi prin oras, servici, culcat la loc. Abia astept weekendul sa am mai mult timp pentru mine

Sa ai o zi usoara la servici maine (doar e ultima lucratoare pe saptamana asta, nu?) si iti urez de pe acum si weekend placut
__________________
Jurnal Red Onion
Focus on your goals.. do not dwell on your weaknesses and failings, remind yourself constantly WHY you are doing the thing it takes to get you to where you want to be.

You can't get the butt you want by sitting on the one you have.

1 nov 2011 ~54 kg
1 dec 2011 ~58 kg