View Single Post
  #12257 (permalink)  
Vechi 10 oct 2012, 17:46:42
Polux's Avatar
Polux Polux este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 17 oct 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: Personalizata
Date: 169cm, 54.5kg
Mesaje: 2.430
Aprecieri acordate: 666
Am fost apreciat(a) de 793 ori in 569 mesaje
Implicit Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana

Citat:
Anterior postat de happygirldiana Vezi mesajul
Dragele mele, buna dimineata, chiauna cum suntDOar ce m-am trezit!Vremea e prielnica, imi place, un pic de nor, un pic de adiere, e super!
In dimineata asta sunt cu gandul la voi dar sar peste vizitele la domiciliul fiecareia pt ca am treaba si vreau sa termin cat mai repejorTrebuie sa merg sa gatesc , sper sa imi iese o supa de dovleac delicioasa!Mai am de pregatit pachetul lui iubi pt serviciu, ceva ordine pe aici, sport si cam asta e, cum termin vin inapoi aici Stiti voi ca in zilele in care sunt schimb 3 mai mereu sunt absenta ca am si eu timp sa imi fac treburile

Asadar, va pup pe fiecare in parte si sunteti in gandul meu, va doresc oz i sperba si ne auzim mai tarziu!

Wow, lipsesc cateva zile si numai noutati si surprize placute!

In primul rand felicitari pentru nunta programata! Am un feeling ca o sa fiti f. fericiti pana la adanci batraneti impreuna!

Felicitari pentru tickerul actualizat si pentru cele 15000 de mesaje (15000- asa am fost cand am citit), si nu atat pentru numarul lor, cat pentru continutul lor, pentru vorbele calde, din suflet pe care ni le spui tututor!

Pup dulce si ne auzim maine!
O tura cat mai usoara la munca!
Polux, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1927 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1410 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1411 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]