View Single Post
  #1227 (permalink)  
Vechi 23 feb 2011, 23:17:32
August's Avatar
August August este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 24 aug 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 48
Dieta: hipocalorica
Date: 165cm, 62kg
Mesaje: 597
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal de ne-mancat noaptea - dara

Am facut un talmes-balmes cu citat si rasete+plansete de trebuie sa intre dara cu aspiratoru' si cifu'!
Punctual si ...schematic:
-CAPRICORN! +la baza inginer, imi sta cumva in fire sa ma organizez dupa scheme, inteleg mai bine
-aforismul domnului e bun, dar nu verificabil 100% (am gasit repejor niste exemple care sa-l combata)
-Dune n-am citit, din pacate...cand erau in voga le citea un tip care ma enerva si...(vaiiii, ce motivatie, dar hai! o las aici, jalnica asa)
-la faptul ca stiai ca pui la loc si totusi mancai, o asteptam pe dara sa ne spuna de ce facem chestia asta mereu si perfect constient. Eu mi-am explicat-o prin acel "de maine slabesc". Si mancam mai mult si mai cu spor, cu acest target stabilit...Nu, cred ca mai degraba tine de multe zbateri interioare care refuleaza pe unde nu trebuie...Dap, trebuie studiat cu siguranta!
-cat despre partea cu renovatul, aceeasi motivatie a avut-o si ea, nu vreo ambitie absurda. Eu nu m-am inhamat la treaba asta si poate mai bine-o faceam, la cati bani am dat pana acum si pe ce prestatie! Cat despre partea cu feminitatea, din fericire nu in a sta ca ficusu' cu ruj si silicon consta - eu asa sper!!
-cu cafeaua am stabilit-o, deci!