View Single Post
  #12290 (permalink)  
Vechi 05 apr 2013, 22:54:18
costina89's Avatar
costina89 costina89 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 05 mai 2011
Locaţie: ....., Romania
Vârsta: 35
Date: 164cm, 99.3kg
Mesaje: 2.646
Aprecieri acordate: 1.424
Am fost apreciat(a) de 1.602 ori in 1.090 mesaje
Implicit Re: Jurnalul mamicilor 2011

Citat:
Anterior postat de dorutza Vezi mesajul
mi-am facut si eu o poza cu burtica...
nu e inca burtica de gravida e burtica de grasa ce mi-s dar ma pot preface ca e burtica de gravida
11 saptamani
Ataşament 13788
de dulce esti,unde vezi tu ca esti grasa...de-as avea si eu kg tale ce bine ar fi...ai o conformatie foarte frumoasa.Dorutza tu nu sti ce ai in burtica nu?

Citat:
Anterior postat de Ana Tm Vezi mesajul
Dora, ca sa vezi materialul genetic
Antonia are acum 6 luni si 3 saptamani si toata lumea ii da 10-12 luni, toti se minuneaza cand le spun cat are de fapt
la 6 luni avea 8,700 si 72 cm, acum sunt tare curioasa la 7 luni cat va mai avea, oricum a crescut mult , e si inalta si bucalats(are cu cine semana)
abia astept sa mergem la pediatra sa ne mai uimeasca cu masuratorile
Wow 8,700....dar cat a avut la nastere.....can cat ti-a luat in greutate pe luna dupa 4 luni?Simon a avut la nastere 3300g sia cum are 7600g,nu l-am cantarit luna de luna,stiu ca in ianuarie la 9 can am fost la vaccin avea 6300,al meu pui i-a mai incet in greutate si asa sunt suparata,mi-a fi dorit sa fie mai grasun...am o prietena baietelul ei a avut la nastere 3800 si acum la 8 luni are 11kg.....cu ce l-o hrani nu stiu.....al ei a crescut in 8 luni cat o sa creasca al meu in 1 an daca am noroc....fimea cea mica avea 11 la un an si 8 luni...deci.....Tu ce ii dai sa manace fetii de ia asa bine in greutate?
Răspuns cu citat