View Single Post
  #123 (permalink)  
Vechi 13 aug 2011, 22:32:52
pinksirena's Avatar
pinksirena pinksirena este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 17 iul 2011
Locaţie: bucuresti, Portugalia
Vârsta: 37
Dieta: Echilibrata
Date: 166cm, 61.9kg
Mesaje: 1.257
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnalul unei fete pesimiste - Anutza

Citat:
Anterior postat de anymaryia Vezi mesajul
Cum e reteta Dukan?e stricta?poate ma apuc si eu cu ea,,cat slabesti pe sapt>>/si eu trebuia sa fiu pe stoc,dar inka nu sunt
off,deci de maine incerk sa reduk cate putin
coco tuh cum faci?
Reteta Dukan e doar un negot pt acel domn,Pierre Dukan.Am vazut un documentar de acest domn si reteta inventata de el.In primul rand,cu toate k el se prezinta drept medic nutritionist,cand s-au dus la el la cabinet si i-au cerut licenta a zis k el nu are.In al doilea rand erau intr-un magazin expuse niste produse Dukan doar pt a fi filmate,k vai de mine sunt acceptate,iar cand acele fete trimise de la firma lui au crezut ca s-a inchis camera si nu se mai filmeaza,au luat caruciorul si au pus toate produsele inapoi.Aici in Spania a facut ravagii dieta asta,taratele de ovaz si-au crescut vanzarile,acum le gasesti foarte greu in magazin....e o prostie.Aratau fete cu evolutia lor,erau ametite,spuneau k viseaza si saliveaza doar cand vad in simplu mar.Am incercat si eu aceasta dieta dar la o saptamana am lasat-o fiindca nu mai aveam forta deloc,aveam o fata de ziceai ca-s bolnava.Nu ti-o recomand!
Răspuns cu citat