View Single Post
  #1231 (permalink)  
Vechi 20 ian 2012, 14:06:29
ella 78's Avatar
ella 78 ella 78 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 01 oct 2010
Locaţie: Neamt- verona, Italia
Vârsta: 45
Dieta: Monty
Date: 165cm, 89.6kg
Mesaje: 3.781
Aprecieri acordate: 159
Am fost apreciat(a) de 338 ori in 92 mesaje
Implicit Re: Vreau sa port iar toti blugii din dulap - Jurnal Ella 78

Iubitele meleeeee,sunt bogata....bogatia mea cea mai mare sunteti voi...Doamne daca ati sti cum ma simt...suuunt fericita...va am pe voi...nu am timp...acum ..ma pregatesc sa ma duc la munca..muncesc azi si nu ma mai duc la noapte...amm intrat sa va zic ...sunt bine...noaaptea asta am folosit-o...am avut mai putin de munca si am avut timp de reflectie...si-am vorbit cu minee...stiti...sunt bine...ma lupt...cu mine.... si sunt bine....imi lipseau mici lucruri dar am fost inconjurata de voi si gata...mi-am luat greutati..pt sport...miine dimi fac sport....PROMIT...trebuie sa le probez....am luat carte lui montignac... e suuperb e exact asa cum am crezut si va fi asa usor...gata am revenit...
Lacra,Bizz va multumesc pt cafeluta...
Bizzule sa-ti fie de bine draga mea...Sa-mi faci poze de la nunta si sa ne arati perfectiunea...eu asa mi te imaginez perfecta,radiind de fericire..pe care ti-o doresc din toata inima
Lacraaaa...am aruncat stafeta....asta cu statul rau...sper ca n-o gasesti tu...te roooog...
Leila..hmm.cuvintele tale,draga mea sunt miere pt inima mea...te iubesc...sper sa fiu pe masura asteptarilor voastre
Alynuta...uite de-aia sunt eu bine...a venit mecanicuuul....te poop draga mea si eu sunt de azi la dieta...din pacate n-am timp de sport,dar miine imi scot figurile din cap
Nico..esti o dulcica...mereu...sarut mina pt flori...
Myha... iti multumesc...
Ma duc sa maninc...si dupa fug la munca...va iubesc,va pooop pe toate ,pe fiecare in parte si stiu ca va fi bine de-acum...va am pe voi