View Single Post
  #1239 (permalink)  
Vechi 21 oct 2012, 11:14:54
happygirldiana's Avatar
happygirldiana happygirldiana este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 22 iul 2010
Locaţie: Calafat, Romania
Vârsta: 35
Dieta: Sfanta Hipocalorica
Date: 173cm, 87.5kg
Mesaje: 18.525
Aprecieri acordate: 2.865
Am fost apreciat(a) de 3.764 ori in 1.993 mesaje
Implicit Re: Jurnal niculina04

Citat:
Anterior postat de niculina04 Vezi mesajul
Ceau fetelor
Am venit sa va spun ca am o mare problema care ma face sa beau multa ,multa apaam mancat si eu ca orice om normal aseara pe la 18.30-19 am baut o cafea pt digestie si burtica a fost super fericita numai ca pe la 22.30 se bateau turci in burta meaasa plangea saracuta de foamesi asa imi dadea cate o intepaturadar am fost hotarata tare i-am dat apa si rabdarepe 00.30 am adormit cu chiu cu vai+ca peste noapte a mai aparut o problema doar bagasem 2 l de apa in 2 ore(intelegeti voi problema)
Ieri am fost tare fericitaam facut pe plac buburuzelor toata ziuade la plimbarea cu busul(e o aventura pt noi)la mersul prin mag vreo 2h si un piccuratenie impreuna(mai mult eu)jocuri pe calculator(care s-au lasat cu cearta)si capsuna de pe tort si cea mai frumoasa clipa a zilei :imbratisarea de seara.........vreau sa va mai spun ca ieri m-am simtit fff sexystapana si sigura pe mine(nu mi se intampla f des)si pt ca starea mea de spirit sa fie la fel am evitat toate vitrinele si oglinzileam incercat o geaca ff faina si aratam f bine de la bazin in josprobabil oglinda era defecta.......am cercetat si piata cremelor(apar ridurile)si nu stiu ce sa-mi iaude unde stiu care-i buna?m-am pacalit odata cu unami-a facut tenul numai coji+ca mai era si de marca bunicica si franceza
Ei si astea find spuse spuneti repede cum sa fac un pescarus sau un trandafir la un cordon de la rochie............va doresc o zi frumoasa si speciala ca a mea si a printeselor mele........dragutele mele azinoapte ma gandeam la voi,oare la care-i mai era foame..........va pup frumoasele mele scumpe
Tu,Niculi, apa cica face bine.EU nu stiu,ca nu am mai baut de cateva zileIn ultimul timp nu ma hidratez,nu intraImi ajunge cafeaua de dimineataDar ce m-ai amuzat tu, te si vad patruland pe holuri,catre baie!Sa vezi ce cantar darnic vei avea
Vad ca ati avut o zi frumoasa, ma bucur enorm!Sper din suflet sa creez si eu o astfel de legatura intre mine si copilasii mei

Tu, sa stii ca eu nici nu am mai intrat in vreun magazin...Am vazut alaltaieri o gecuta frumusica dar mi-a fost rusine sa intru sa o probez pentru ca...mi-a fost rusine. Ca stiu ca iar vnzatoarele or sa ma priveasca iar ciudat cand vor vedea ca nici marimea X nu se potriveste, nici marimea Yam patit-o de enspe mii de ori.Bine, mi-am facut-o cu mana si gura mea, ca doar din cauza mea arat cum arat, dar ce mai pot face?

Te pup dulce si iti doresc o zi superba!
happygirldiana, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2515 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1998 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1482 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]