Subiect: Jurnal Alina82
View Single Post
  #124 (permalink)  
Vechi 30 aug 2010, 15:22:30
DrIulia2010's Avatar
DrIulia2010 DrIulia2010 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 03 feb 2010
Locaţie: Timisoara, Romania
Vârsta: 41
Dieta: alimentatie sanatoasa
Date: 173cm, 55kg
Mesaje: 2.451
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 17 ori in 13 mesaje
Implicit Re: Jurnal Alina82

Citat:
Anterior postat de Alina82 Vezi mesajul


Chiar nu imi caut scuze....akolo unde fac ce nu trebuie cu buna stiinta am spus k o fac pt k asa vreau eu nu mi-am gasit scuze....m-am uitat si eu peste meniurile mele k nu stiam ce am exagerat asa mult si sincer dak la prosciutto am exagerat intr-adevar am mancat vreo 600 g intr-o luna dar dak ai sa te uiti atent aproape 400g le-am mancat in sapt cand incercam sa mananc multe proteine si nu stiam ce sa mananc k nik din ce scriam nu imi dadea nr corect....dar 200g de bresaola pe luna chiar nu mi se pare mult deloc....iar cu sanatatea dak iti postez ultimele mele analize sunt perfecte....nik nu aveam....doar k eram grasa....asa k dak nu m-au imbolnavit tone de prajeli,dulciuri etc nu cred k o sa ma imbolnavesc akm dak mananc putin din ceea ce imi place(prosciutto,bresaola si batoane de cereale)....
Alina,ti-am dat toate recomandarile de mai sus in ideea in care iti doresti sa ai o alimentatie sanatoasa,tu doresti sa slabesti si-atat,asta e diferenta.

Ma opresc aici,o zi buna.
__________________
"DEFINITI-VA MAI BINE PERSONALITATEA,SI VETI SLABI MAI USOR"
DrIulia2010, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2188 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1671 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]