Subiect: Jurnal Rallara
View Single Post
  #1240 (permalink)  
Vechi 11 apr 2012, 10:38:50
niculina04's Avatar
niculina04 niculina04 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 26 sep 2011
Locaţie: ????????, Romania
Date: 161cm, 91.9kg
Mesaje: 5.938
Aprecieri acordate: 6.584
Am fost apreciat(a) de 4.410 ori in 2.720 mesaje
Thumbs up Re: Jurnal Rallara

Citat:
Anterior postat de Rallara Vezi mesajul
Fetelor va pup cel mai dulce si cu mult drag

Radeam pentru ca m-ai facut sa rad Clau, cu ce ai scris acolo de-o schioapa... da, si eu asa scriu ceva cu ce ma mandresc Esti cea mai scumpa, da, iti apreciez si pretuiesc secretul mic si inocent Ssssstt, nu stie nimeni Si eu am dat-o pe dulcele ala de vreo 2 sapt. Deeci... nici o obiectie din partea mea

Dienuta... da, sunt in plina actiune, azi am mai mult spor decat ieri... sunt sub pat ca am cateva (muuulte sincer) lucruri de sortat pe acolo. La balcon nici nu am ajuns... poate deseara cu ceva noroc, daca nu, maniana

Fetele am intrat sa imi trec numai meniul rapid, ma bad sub pat inapoi Yes, I'm the bogeyman (Sunt bau-bau)

Va raspund pe larg mai pe seara daca intru, multu de vizita, va tuc si va doresc o zi suuuper
cucu bau,ai iesit de sub pat?ma intreb cat e de mare sub patul?sa nu te blocheziiiiiistriga tare HELP si noi venim toate..........vai mai fetelor cata treaba avetide nu mai terminati de o sapthm......eu cred ca sunteti ff harnicute dc o tineti tot asa...........
Voi ati trecut pe nutela iar eu pe dulceata cu unt
sunt asa de supial meu sot a uitat de cantarsi face misto de mine"mami pt ce iti tre cantar"imi venea sa_l sa-i dau un pumn ca doar am invatat de la tae bo
te pupik scumpa fetita haioasa si urez mare spor la tot ce vei face azi............iti mai trimit in zbor si mii de pt spor ,
__________________
RINA I
talie - 82
colac-105
bust -102
brat - 35
picior- 61
niculina04, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2413 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1896 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1639 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]