View Single Post
  #1248 (permalink)  
Vechi 06 feb 2010, 22:56:58
Roxana's Avatar
Roxana Roxana este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 22 feb 2009
Locaţie: Göteborg, Suedia
Vârsta: 36
Dieta: personala
Date: 166cm, 74kg
Mesaje: 1.273
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: Jurnal <Mirabella>

Citat:
Anterior postat de mvthebest Vezi mesajul


Buna Roxana.
Eu m'am pus sa ma uit la un film acum...

Azi am stat cam toata ziua in casa,Doar 30min am fost sa ma plimb. Am decis sa fac in fiecare seara asa. Sper sa ma tin de treaba...
In rest am stat pe net,si am gatat o carte de citit. Trebuie sa ma apuc de alta.
Am facut cateva min de gimnastica si 40min pilates.. Si m'am m'ai bataie eu asa prin casa)
De dulciuri nu m'am atins (duliucirle slabiciunea mea )

Tu ce ai m'ai facut? Cum merge cu SB

Frumos...daca nu ai citit cartile lui Stieg Larsson ,o trilogie intitulata ,,Millennium,, ti le recomand ,cel putin mie mi a placut mult prima carte...a doua o citesc acum....sau te poti uita direct la filmele facute dupa aceste carti.
Eu azi am fost in vizita la sora mea ,unde ne am strans toate surorile,mama si fratele meu,dupa care am plecat pe partie de ne am dat cu pulca si saniuta
Banuiesc ca SB vine de la slabit...si daca e asa ,week endul acesta am decis sa ma mai rasfat si luni dimineata voi incepe cu cereale Fitness si lapte 1.5 grasimi
Apropo la ce film te uiti ? ( ador sa vad un film bun in fiecare seara )
__________________
Una din cele mai mari slabiciuni ale omenirii este frecventa cu care se foloseste cuvantul ,,imposibil,, .Napoleon Hill

http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...te-2612-6.html
Roxana, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2482 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1965 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1966 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]