View Single Post
  #12544 (permalink)  
Vechi 03 nov 2011, 10:14:33
jeny2105's Avatar
jeny2105 jeny2105 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 25 oct 2010
Locaţie: CLUJ-NAPOCA, Romania
Dieta: Dukan
Date: 172cm, 109.8kg
Mesaje: 2.299
Aprecieri acordate: 96
Am fost apreciat(a) de 135 ori in 91 mesaje
Implicit Re: Slabute si la 40 ani! (etaj VI)

Citat:
Anterior postat de Tzontz Vezi mesajul
Jeny, stiu ca n-are nici o logica ceea ce voi spune eu acum dar la mine functioneaza. Eu beau apa cu sticla si merge foarte bine, daca-mi pun in pahar nu pot si basta.

nici cu sticla nici cu paharul nu merge amincercat de toate si deajaba




Multumesc fetelor (Cami si inca cineva nu-mi mai aduc aminte) care mi-au adus aminte de ziua casatoriei.

Cu stupoare mi-am adus aminte ca IERI a fost ziua casatoriei mele.

Acum stau sa-mi caut printr-un act ceva sa vad anul ca l-am uitat. Am o idee dar m-am mai inselat de vreo 2 ori. O data stiu ca mi-a atras atentia o doamna de la primarie ca am completat gresit niste acte , evident gresisem anul casatoriei.
la multi ani cu intarziere si sa ajungeti cu sanatate si la nunta de aur

Citat:
Anterior postat de nicolae68daniela Vezi mesajul
Am voie fructe, dar decat o masa pe zi si in nici-un caz seara, asta e problema. Dar sa sti ca nu numai in dieta mea se recomanda consumarea fructelor in prima parte a zilei si nu multe ,un fruct -doua, este bine sa aplici si tu, te ajuta la slabit (daca poti , imi e si rusine sa dau sfaturi).
multamDaniela, sincer eu multe nu le stiu si nu ma supar ca imi dai sfaturi si sper ca nu va suparati pe mine ca va pun atatea intrebari
eu chiar de multe ori pap fructe seara si aseara am mancat vre-o trei mere, o sa stiu de acum incolo ca nu e bine
pup