View Single Post
  #12597 (permalink)  
Vechi 03 nov 2011, 14:54:28
nicolae68daniela's Avatar
nicolae68daniela nicolae68daniela este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 23 sep 2009
Locaţie: calarasi, Romania
Vârsta: 56
Dieta: Rina
Date: 167cm, 77.1kg
Mesaje: 4.316
Aprecieri acordate: 2.598
Am fost apreciat(a) de 1.164 ori in 630 mesaje
Implicit Re: Slabute si la 40 ani! (etaj VI)

Citat:
Anterior postat de vera37 Vezi mesajul
si eu tot doar pt mine fac varza, sotului nu stiu ce o sa-i dau azi sa pape, ca maine vrea fasole sa-i fac
Tot de fasolica am si eu comanda, trebuia de saptamana trecuta sa o fac, dar cred ca maine ii vine randul. Eu nu am mai mancat fasole sau cartofi de luni de zile, de fapt daca stau bine si ma gandesc, nu cred ca anul asta am mancat. In perioada in care am slabit cu disociat 3+3, la fiecare tura de legume fructe mancam cartofi si orez, si tot am slabit, dar fara sa fie proteina langa ei. Am mancat atunci pentru un an intreg.

Citat:
Anterior postat de dayanna Vezi mesajul
Va pup fetelor .Va doresc multi ani fericiti de casatorie la toate fetele.
Multumim Dayana , si tie iti dorim la fel, ani multi impreuna cu sanatate si fericire!

Citat:
Anterior postat de Tzontz Vezi mesajul


Fetiliiiiiiiiiii, am primit un baton de snickers si o pungulita de ursuleti haribo. Stau si ma minunez de cate calorii stau pe biroul meu. Bleah
yammmyyyyyyyyy.
Parca nici nu-ti vine sa crezi ca au asa multe calorii. Eu zic ca am avut noroc, ca puteam sa ajung la o greutate si mai si la cate dulciuri am putut manca, mai ales de sarbatori, cand faceam tort pe 5 dec. pentru fiimea, de craciun- tort +cozonaci , de revelion tort ca asa sta bine sa ai in noaptea de anul nou, si mai toate le terminam eu ca ai mei nu se omora asa mult pe aceea vreme, doar aveau pofte, pe care si le satisfaceau cu o portie de tort si gata.