View Single Post
  #12616 (permalink)  
Vechi 14 iul 2011, 23:37:42
Roxii's Avatar
Roxii Roxii este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 30 apr 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 31
Dieta: Mentinere
Date: 163cm, 48kg
Mesaje: 3.308
Aprecieri acordate: 4
Am fost apreciat(a) de 2 ori in 2 mesaje
Implicit Re: Jurnal Anqutz - sport si dieta pentru corpul ideal

Citat:
Anterior postat de anqutz Vezi mesajul


De mancat am mancat tot de 5 ori pe zi, insa mai putin cantitativ. De fapt nu cantitativ, ci mai putine produse animale. In primul rand pt ca mi-e ft cald si in al 2-lea rand pt ca nu am avut apetit deloc. Imi venea sa vars.

Probeaza, eu cred ca-ti vine bine. Uite-te la pozele lui Candice Swanepoel, ea are talia ft mica si soldurile late si arata ft bine cu slip cu snur. Problema slipului cu snur e ca daca ai grasime in zona aia se vede si mai mult.

Felicitari pt decizie!!!



Eu, eu ma plimb cu rolele! Mult zis plimbare, mai mult impiedicat in ele.
Si eu am bagat ca sparta la fructe in mineAzi am mancat singura un kg jum de prune si un pepene de 4 kg

Sa vad maine ce oi gasiOricum o sa probez mai multe modele si aleg eu care imi vine mai bineGrasime n`am..doar oasele mai mariSau cine stie,pana m`oi intoarce de acolo parca vad ca ma intorc cu cateva kg in plusAnul trecut m`am ingrasat 4 kg cat am stat acolo

Multumesc
__________________
Jurnal Roxii

Cursul dragostei adevarate nu a fost niciodata neted. – William Shakespeare
Roxii, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2044 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1527 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]