Subiect: Jurnal Elysee
View Single Post
  #127 (permalink)  
Vechi 25 sep 2010, 16:51:30
Elysee's Avatar
Elysee Elysee este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 18 aug 2010
Locaţie: Calvi, Franta
Vârsta: 41
Dieta: Sport si mancat sanatos!
Date: 160cm, 66kg
Mesaje: 1.319
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 26 ori in 5 mesaje
Implicit Re: Jurnal Elysee

Citat:
Anterior postat de andra_aly Vezi mesajul
Buna Ely asa este...nu ne prea prindem pe aici avem orare diferite. sper si eu sa imi gasesc ceva de munca mai bun. mai lucrez aici pana joi.
Dar iubi tau ce lucreaza? de ce periculoasa? stai cu el si rasfata-l
In seara asta imi fac un ceai ca nu se mai poate cu tranzitul
te pup somnic usor
Buna Andra de-abia acum am reusit sa intru si eu ca am fost ca cump si am si gatit pana acum (ciuperci unplute) sper ca nu au prea multe cal, iar maine e ziua noastra de plimbare (mergem in port la o cafea, nimik altceva...promit)
Iuby meu lucreaza in ...,,legiunea straina,, si nu prea am parte de el tot timpul, asa ca profit cat pot La inceputul lui oct ar trebuie sa aiba concediu 4 sapt si sa mergem acasa, insa nu mai cred nimik pana nu am biletele de vapor in mana, caci acum 2 ani i s-a schimbat concediul de 6 ori in ultima sapt si nu mai stiu de cate ori am schimbat biletele ca erau cump cu o luna mai devreme
Asta este viata de legionar, intotdeauna este in alerta si concediu linistit mai rar
Pupici si un weekend placut!
Elysee, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1556 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1039 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 782 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]