Subiect: Jurnal EveBolt
View Single Post
  #127 (permalink)  
Vechi 01 iun 2011, 19:34:33
EveBolt's Avatar
EveBolt EveBolt este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 05 feb 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Dieta: personalizata
Date: 163cm, 49kg
Mesaje: 502
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: Jurnal EveBolt

cum s mananc una intreaga?)
am mancat acasa din aia a mea 10g[adica o fasie ca asta e p fasii asa)] la sc am mancat jumatate de fasie d'asta... ca mai aveam 3 si eram 4.. si am impartit eu cu o colega)
aa.. faza azi!
o colega a primit de la alta colega PATEU
colega care i.a dat are acasa baxuri de pateu ca tatal ei e soferu patronului fabricii)... ma rog.. s i.a adus pateu... si li s.a facut foame.. am mers eu cu colega care are mult pateu[cum suna asta)] si am luat o bagheta[cred ca avea peste juma d emtru, defapt sigur avea] si la scoala au mancat bagheta colegele astea 2 colega pateu si colega care a primit pateu) .. si ma rog au mai mancat si vreo 2 alte colege.. si ca sa fie totu circ.. colega pateu i.a adus si ketchup .. si au pus kethup in sandwichurile cu pateu)))
asa.. si din cele 3 "degetele" de ciocolata sa le zic.. colegelor pateu le.am dat cate una si eu am impartit alta cu o colega...
profa de religie ne.a adus bomboane dar n.am mancat.. si am mancat o patratica d cioco 85%heidi
deci in total
10g d acasa+5g la sc si 8g heidi=23g dar dat fiind faptul ca heidi are mai multe kcal am trecut[din comoditate] in meniu direct 25 d ciocolata daialata desi la kcal tot pe acolo e tot
__________________
Make it in your way- Eve's diary

Ambition n Patience r ur best coworkers!
Don't wish for it, WORK for it!
U didn't wake up one day fat.. so.. don't expect to be skinny by night!
Make YOURSELF proud