Subiect: Jurnal andra
View Single Post
  #12886 (permalink)  
Vechi 30 oct 2011, 21:29:33
Elysee's Avatar
Elysee Elysee este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 18 aug 2010
Locaţie: Calvi, Franta
Vârsta: 42
Dieta: Sport si mancat sanatos!
Date: 160cm, 66kg
Mesaje: 1.319
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 26 ori in 5 mesaje
Implicit Re: Jurnal andra

Buna scumpa ce faci, cum te simti? Am citit despre pietricica si imi pare rau ,si eu am avut nisip si l-am eliminat cu medicamente si ceaiuri multe. Ai grija ce faci si ocupa-te de asta caci e rau daca creste, nu se mai poate elimina si trebuie operatie

Eu am fost ok azi, insa pe la 17 am facut pizza pt ai mei si am papat ,,si eu,, o bucata buna ...apoi am zis ca mor de stomac pana acum, nu mai pun gura pe chestii grase ca si mor

De maine ma uit pe net sa vad daca gasesc biciclete de camera mai de calitate caci mi-a promis iuby ca-mi aduce Mosul una buna de sarbatori ( pt mine si bebe ), de-abia astept sa pedalez si eu ceva de calitate ca a mea are saua rupta si asa m-a chinuit de un an ca nu se gaseste sa pt bicicleta mea
Elysee, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1551 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1034 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 777 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]