View Single Post
  #12920 (permalink)  
Vechi 17 apr 2013, 12:32:01
lacra81's Avatar
lacra81 lacra81 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 05 mai 2010
Locaţie: ....., Romania
Date: 162cm
Mesaje: 8.719
Aprecieri acordate: 6.205
Am fost apreciat(a) de 4.486 ori in 1.918 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Citat:
Anterior postat de angela av Vezi mesajul
... Lacra,si eu ieri am fost la banca...rugase un amic de-al fetei sa-i puna niste bani intr-un cont..eu m-am postat frumos intr-un fotoliu si asteptam(fata s-a dus la ghiseu...doamna de la celalalt ghiseu foarte amabila m-a strigat intrebandu-ma daca ma poate ajuta cu ceva,eu cu un zambet cu gura pana la urechi i-am spus nu multumesc,sunteti foarte amabila,la care mi-a zambit si ea cu gura tot pana la urechi...

... de paste chiar nu stiu ce fac...o sa am zilele de abatere...sunt convinsa ca nu ma ingras,o sa manac cate putin si o sa fiu atenta cum combin alimentele...am vazut o reteta de oua cu sos si tarhon,vreau sa o fac...ceva chesti din foietaj umplute cu ,crema branza si altele cu ciuperci...
si mie mi-au zambit dar n-au rezv problema
pana nu m-am enervat putin dar delicat
ca daca ma enervau

m-a deranjat ..eu am toate conturile la ei ..pct de lucru de la noi din cartier s-a inchis si tb sa merg in altul ..e aproape dar ...chiar tb sa incepi sa pui conditii ca sa efectueze un seviciu care tb sa-l faca
Citat:
Anterior postat de angela av Vezi mesajul
... acolo eram obosita,stresata,nopti nedormite si in plus eram pufulete...
se vede ca nu erai f happy ..dar ..aratai super ..cate kg aveai

sunt obsedata de asta

cred ca de asta coboara si incet dnul C ...azi s-a incumetat
dar ma ingrijoreaza variatiile astea de kg ..dimi am o greut ,dupa 4-5 ore mai putin cu 2 kg ..........cred ca renunt la sarenici nu manac mult ,de baut nu .......................ce se intampla habar n-am
__________________
jurnal
Greutatea este incorecta. lacra81, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].
Răspuns cu citat
Urmatorii 4 membri au apreciat mesajul lui lacra81:
angela av (17 apr 2013), Kamyy (17 apr 2013), manumanuela (17 apr 2013), VentoFreddo (17 apr 2013)