View Single Post
  #1297 (permalink)  
Vechi 13 ian 2011, 09:54:21
mary14's Avatar
mary14 mary14 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 02 dec 2010
Locaţie: ;;, Romania
Vârsta: 45
Dieta: rina
Date: 168cm, 51kg
Mesaje: 94
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Rina 90" s (etaj I)

Citat:
Anterior postat de ayssa Vezi mesajul
Imi pare rau daca ati avut senzatia ca sunt ironica cand am zis ca poate stii mai bine tu... Chiar nu era o ironie. Era o afirmatie punct. Si asta am sustinut si eu. Ca fiecare are dreptul sa-si dea cu parerea si am si explicat de ce am aceasta parere.
Daca va deranjez atat de tare ma retrag eu.
Nici mie nu-mi place atitudinea de pe site exact din acelasi motiv sustinut de Anason. Nu suntem aici sa ne criticam si sa ne descurajam. Cred ca tocmai opusul. Asta e.
SI irascibila nu cred ca e o jignire. Imi pare rau oricum .
Va doresc tuturor spor in tot ceea ce faceti.
Crys multa bafta daca pleci si putere in continuare. Chiar nu am nimic cu tine.... Sincer

N-am revazut postarile, deci nu mai stiu sigur si nici nu conteaza, era pur si simplu un exemplu, te rog sa nu o iei ca pe ceva personal. Marele dezavantaj al forumului este ca nu putem decat banui tonul celei care posteaza. Tu sau cine a scris asta poate s-o fi facut cu zambetul pe buze, ca o gluma, dar receptorul o percepe in functie de pasa in care este, de asta nu te consider nici pe tine si nici pe altcineva vinovata de nimic , dar trebuie sa fim un pic atente pentru ca e f important sa ne ajutam, acest forum sa ne faca viata mai frumoasa.
Eu iubesc Rina si va iubesc pe toate, deci hai sa ramanem toate aici, nu pleaca nimeni, da?
mary14, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1619 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1102 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1103 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]