View Single Post
  #12999 (permalink)  
Vechi 18 apr 2013, 15:21:17
rozica1965's Avatar
rozica1965 rozica1965 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa expert
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 30 aug 2010
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 58
Dieta: gastric sleeve
Date: 154cm, 77kg
Mesaje: 68.156
Aprecieri acordate: 47.414
Am fost apreciat(a) de 45.907 ori in 24.999 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Citat:
Anterior postat de angela av Vezi mesajul
... buna slabutele mele dragi...vad ca sunteti puse pe treaba...harnicute foc...
Anes Doamne ajuta sa fie totul bine
Miha ce sa fac ,cred ca-n veci va incurc...asa o incurcam la inceput pe Vidia cu Feli,ambele fete purtau numele de Bianca...sau..si planurile mele de ieri au fost date peste cap ieri...nu am fost sa o ajut pe mama..cartofii ce trebuiau pusi s-au stricat in beci si s-au pomuit...asa ca ieri m-am apucat de curatenia din camara...aranjat vasele si borcanele pe rafturi...mai e mult de munca....apoi trebuie sa spal geamul ,covorul si sa sterg gresia din camara...va spuneam ca am o camara care oricand se poate transforma in camera...azi vad ca e soare,din pacate pamantul unde vreau seaman morcovii si restul e tot umed...poate dupa masa reusim sa aram si abea dupa sa seaman...maine e zi scurta si daca Dumnezeu ajuta o sa-mi pun in sfarsit tot ce e de pun in gradina...eu pun morcovii foarte multi...ii pap si papa si iepurasii...
Serpiko ,multumesc mult,cand poti pui tu reteta de aluat...eu si cand fac aluatul pt.pizza il pun in masina de facut paine...nu e din comoditate si din lipsa de timp...
...Rozy cum a fost ziua de ieri?.. cum merge Dukanul?
Emy, cand plecati din tara?...
Lacra,azi ce muncesti?
Floricico, esti mai bine?...ti-a mai trecut raceala?
Andra nu a mai intrat de ceva timp?
... si parca nici Aly niu a intrat ieri?
Mariana ne citeste din umbra...poate pana la urma se rezolva si problemele ei...
Cristina mai zii ceva/...cum te simti acum pe ultima suta de metrii?
Kamy ,vezi ca poti sa fii cuminte...
Vidia sa vezi ce rezultate frumoase vei avea cu Bruma...eu o spun din proprie experienta si nu pt.ai face reclama
... va doresc o zi frumoasa si cu spor in tot ce faceti... si pe toate...
De luni incolo sa ma intrebi de Dukan......
__________________
Răspuns cu citat
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui rozica1965:
angela av (19 apr 2013), manumanuela (18 apr 2013)