Subiect: Planuri pt. 2014
View Single Post
  #13 (permalink)  
Vechi 08 ian 2014, 14:58:48
CezaraCezarului's Avatar
CezaraCezarului CezaraCezarului este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 15 feb 2010
Locaţie: Cluj-Napoca, Romania
Vârsta: 35
Dieta: Bun-simț
Date: 170cm, 69.7kg
Mesaje: 1.720
Aprecieri acordate: 156
Am fost apreciat(a) de 573 ori in 246 mesaje
Implicit Re: Planuri pt. 2014

Citat:
Anterior postat de deadcountess Vezi mesajul
Super, asa sport(=vacanta) mai zic si eu
Ma chinui sa alerg dupa lucru dar nu rezist sa fac asta mai mult de 2-3 ori pe saptamana acasa nu am decat bicicleta (care e folosita mai mult drept cuier daca tot sta langa pat), AB circle (si pe ala il folosesc pisicile mai des ca mine), si o tona de CD-uri si accesorii de pilates. Urmeaza sa imi cumpar niste chestii din Thailanda, nu radeti de mine dar nu stiu cum se numesc in romana, mai bine pun o poza (chestiile alea pe care le tine cineva sa le lovesti)
Ataşament 14577
Citat:
Anterior postat de deadcountess Vezi mesajul
La mine pe langa alergat planurile sunt tot cele din anii trecuti de care n-am fost in stare sa ma tin:
  • demachiat de doua ori pe zi
  • masaj zilnic
  • ordine in casa zilnic/de cate ori e nevoie
Nu prea are rost sa lungesc lista, cu cat e mai lunga cu atat cresc sansele sa o fac lata
Hai ca daca am vazut ce-ai scris de ordine mi-am amintit sieu ce problema mare am cu asta. Imi place sa fie totul cat mai curat, dar nu imi place procesul si... caracterul lui efemer. Mno, cand esti deprimat totul pare mai dificil decat este in realitate. Mult succes in atingerea obiectivelor, macar jumatate din ele si tot e o treaba.

Imi mai propun si eu sa am mai multa grija de mine, sa citesc mai mult si sa gasesc un job normal, cu oameni normali. Poate daca las asta in scris aici o sa depun mai multe eforturi, macar din vinovatie.

Muay thai faci si acasa sau ti-ai cumparat palmarele (posibil ca asa sa se numeasca ) pentru sala?
__________________

शान्तिः शान्तिः शान्तिः
Don't give up on your dreams, go back to sleep.

CezaraCezarului, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2210 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1693 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1306 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat