Subiect: Jurnal ellamina
View Single Post
  #13 (permalink)  
Vechi 08 feb 2011, 10:09:37
ras_cristalin's Avatar
ras_cristalin ras_cristalin este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 09 aug 2009
Locaţie: Suceava, Romania
Vârsta: 36
Dieta: Mancare sanatoasa
Date: 171cm, 84.3kg
Mesaje: 6.253
Aprecieri acordate: 7
Am fost apreciat(a) de 163 ori in 79 mesaje
Implicit Re: Jurnal ellamina

Citat:
Anterior postat de ellamina Vezi mesajul
Multumesc ras_cristalin!
Scuze ca nu am mai intra deloc sa va scriu, dar sunt in sesiune si nu prea am mai avut timp....
Nu m-am apucat de SB pentru ca atunci cand invat eu simt nevoia sa mananc mult dulce...si nu avea rost sa ma chinui....Am mai facut si miscare din cand in cand, dar nu foarte multa din pacate...iar cel mai rau este ca am mancat cam mult si aiurea....adica multe dulciuri...am tot rontait de toate....Drept urmare nu am mai slabit, dar nici nu m-am ingrasat prea tare...oscilez in jur de 60,3-60,5).
Momentan cea mai importanta este sesiunea...asa ca 2 saptamani nu ma apuc de regim dar cred k o sa am ceva mai mult timp de sport.

Tu cum te descurci cu SB? Ai slabit?
Eu trebuie sa ma axez mai mult pe sport...pentru ca atunci cand nu mananc suficient sunt tot timpul slabita si irascibila...cel putin primele saptamani pana se obisnuieste corpul...
Te inteleg cum e cu sesiunea, eu mai am un pic si o termin, sper sa mearga mai bine dieta atunci
Eu am slabit un kg, sunt multumita pana una alta... insa pana la vara mai am de scapat de vreo 6-7 kg, asa ca nu ma culc pe laurii gloriei
Sportul, daca reusesti sa-l faci 30 de minute pe zi, o sa te ajute foarte mult. Prima oara la starea de spirit, apoi la slabit, apoi la modelat
Te astept pe aici mai des dupa sesiune, da?
__________________