View Single Post
  #13 (permalink)  
Vechi 03 ian 2012, 10:13:40
danielaslim's Avatar
danielaslim danielaslim este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 10 iul 2011
Locaţie: constanta, Romania
Dieta: South Beach
Date: 168cm, 63kg
Mesaje: 991
Aprecieri acordate: 3
Am fost apreciat(a) de 46 ori in 42 mesaje
Implicit Re: Dieta South Beach faza I (etajul 3)

Citat:
Anterior postat de costina89 Vezi mesajul
hai ca ma incumet la faza 1 macar o saptamna ...cn stie poate rezist si mai mult....asa este am doua fetite,multumesc ....care nu vor sa mai manance fructe...cea mare mai cere din cand in cand un mar,o banana(kiwi portocale,nici sa nu le vada)..cea mica e prea mica ca sa o oblig si la ea oricum baza sunt merele,bananele si mango(dar momentan trece prntro perioada in care ii plac lactatele si carnita..sper sa nu o tina asa tot anul)..te pup noapte buna
seamana cu mine...carnivore inraite.uite daca ai mixer acasa.ai putea sa la faci gen un milkshake ca sa papa si ce vor ele(lactate) si ce vrei tu (fructe) si ca sa papa mai fericite le dai si dupa un cub de ciocolata(nu neagra ca o sa tio scuipe)si o sa fie fericite te asigur(poate le dai milka cu fructoza ca e si buna si sanatoasa)

succes la faza 1!!! hai ca sincer nu e asa grea...eu stau cu iubi si are mereu in casa:eugenii,vreo 4 ciocolate,ciocolata calda,chipsuri,biscuiti,miere,si ma mai roaga sai fac din 3 n 3 zile prajituri) asa ca mam obijnuit si nu gust il pun pe el
hei ce ziceti de meniul meu de azi?
md:omleta cu cascaval gouda si masline
pz:un iaurt cu seminte de floarea soarelui
g:o portocala
cn:o salata cu mozzarella,rosi castraveti si o friptura slaba
__________________
Ma asteapta costumul de baiee!!!
Jurnalul meu drag0897.html#post894412
Noi nu facem abateri!!!10918.html#post897315
Răspuns cu citat