View Single Post
  #13 (permalink)  
Vechi 21 feb 2012, 19:04:43
Niculae Roxana's Avatar
Niculae Roxana Niculae Roxana este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 25 ian 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 39
Dieta: Stil de viata sanatos
Date: 168cm, 78kg
Mesaje: 6.775
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 6 ori in 4 mesaje
Implicit Re: Jurnal de Puffoasa

Buna Ioana,

Bine ai venit in comunitatea noastra....ai facut cea mai buna alegere cand ai luat decizia de a te alatura slabutelor....
Ti-am citit povestea trista si vreau sa-ti spun ca imi pare tare rau pemtru cele ce ai suferit....si iti doresc sa ai de acum inainte o viata frumoasa...linistita si fara evenimente neplacute sau triste...care sa te tulbure....
Daca vei adopta un stil de viata sanatos....cu siguranta vei ajunge la greutatea dorita....
Vreau sa stii ca iti voi fi alaturi...in momentele grele sau placute...te voi sustine...iti voi da sfaturi pertinente....te voi asculta atunci cand vei avea nevoie de cineva langa tine...
Ramai in aceasta comunitate si vei vedea ca viata ta se va schimba total...vei ajunge sa adopti o gandire pozitiva...vei fi mai optimista ....vei ajunge la greutatea dorita fara infometare ....iti vei schimba radical parerea despre propria persoana....vei deveni mandra de tine....vei ridica capul din pamant ....vei fi o alta Ioana.....
Daca ai nevoie de mine...ma gasesti la un click distanta....in jurnalul meu in care poti intra de la semnatura...sau la tine in casuta....

O seara frumoasa scumpa!
Pup!
Niculae Roxana, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2289 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1772 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1515 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]