View Single Post
  #130 (permalink)  
Vechi 20 ian 2011, 19:44:52
Ana Tm's Avatar
Ana Tm Ana Tm este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 14 oct 2010
Locaţie: Timisoara, Romania
Date: 178cm, 68kg
Mesaje: 2.609
Aprecieri acordate: 72
Am fost apreciat(a) de 66 ori in 43 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90

Citat:
Anterior postat de Icey Vezi mesajul
Dragile meleeeee! ce dor mi-a fost!

Claudia merci mult ca mi-a dat de veste! chiar nu mai intrasem de cateva zile pe sait, la subiectul vechi am intrat de vreo cateva ori dar nu reuseam nici cum sa tin pasul, asa ca am renuntat nu promit nici acum ca voi reusi sa ma tin de voi

Maria draga felicitari pt sesiune!!! toata admiratia.
Si bafta multa! le vei da jos repede kg-mele astea pt ca s-au si depus repede

Cricos La muti ani! printesei!

Adina, Frumoasa, Ana si pe toate va pupici!

Culmea sunt si eu azi la prima zi de dieta. Nu am reusit sa ma tin ca lumea de mentinere onomastici, festivitati, ceva analize aiurea si toate s-au acumulat si nu mi-a placut ce am vazut la cantar. Nu m-am cantarit saptamana asta, dar o voi face maine dimineata ca sa vad exact ce si cum si tot maine voi schimba si tickerul.
In rest tot eu cu ai mei prunci Keane a inceput footballul- 3 zile pe saptamana, apoi teme de la scoala, apoi mersul pe afara, casa etc, etc asa cum stiti foarte bine toate.
Mi-am facut ceva analize- toate bune si in limite normale- asta cu tot cu dieta si cu tot cu alaptat, modificate doar cele pt tromboza- dar asta la mine e deja cu vechime- trebuie sa schimb iar tratamentul.


Ah! cat ma bucur ca ati revenit!
Bine ai revenit Alina draga
sa nu-ti faci probleme in privinta kilogrmaleor,toate avem de dat jos acum dupa sarbatori
imi pare rau sa aud ca ai ceva probleme, asa cum i-am spus si frumoasei : sanatatea e cea mai importanta!
ai grija de tine draguta noastra
Ana Tm, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Ana Tm, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2246 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1729 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1472 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]