View Single Post
  #1304 (permalink)  
Vechi 17 aug 2011, 07:59:13
zozolina's Avatar
zozolina zozolina este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 01 feb 2010
Locaţie: Vaslui, Romania
Vârsta: 42
Dieta: 1200 calorii
Date: 165cm, 66.6kg
Mesaje: 1.564
Aprecieri acordate: 2
Am fost apreciat(a) de 13 ori in 12 mesaje
Implicit Re: Jurnalul lacramioara

Citat:
Anterior postat de lacramioara2 Vezi mesajul
Deci, draga Jurnalule, ma spovedesc in continuare: dupa concursul in urma caruia ajunsesm la 70 si ceva kg, am pus la loc tot sau mai mult chiar (nu am indraznit sa ma cantaresc, evident insa simt pe haine ca am "explodat" iar cuvantul "explodat" e un eufemism folosit in contextul acesta).

Asa ca, m-a motivat el concursul, dar, odata cu incheierea sa a disparut si motivatia mea, si odata cu disparitia motivatiei au revenit si kilogramele.

Nu stiu ce sa fac, parca mi s-a stricat acul la busola si ma invart in cerc, in cercul dietelor si al ingrasarilor repetate, parca intreaga mea existenta e o continua dieta, parca tot ce am realizat anul trecut s-a pierdut undeva pe drum, putin cate putin.

Parca intregul meu creier a fost luat in stapanire de piticul compulsiv, mancator de dulciuri. Da, in capul meu locuieste un nebun flamand.
Si eu pe nebunul asta trebuie sa il dovedesc odata pentru totdeauna pentru ca am trait noi impreuna pana la frumoasa varsta de 35 de ani insa, pe cuvantul meu daca il mai tolerez, nu, nu , nu. In urmatorii 35 de ani nu mai vreau nici pitici nici nebuni in capul meu, sa plece de unde au venit ca eu trebuie sa evacuez mansarda, sa fac curatenie generala si apoi sa reamenajez.

Da, asta trebuie sa fac. Ma mai gandesc putin cum sa abordez problema si revin. Refuz sa imi petrec toata viata in corpul asta gras! Refuz, auzi, pitic nebun?

Deci buna draga mea
Esti cam necajita..i-a REVINO-TIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
Nu se poate sa cazi in asa o pasa!!!!
GATA NE REVENIM FRUMOS si o luam de la capat!
P.S. nu esti singura
__________________
Target great abs :http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...lina-2600.html