View Single Post
  #13079 (permalink)  
Vechi 13 nov 2012, 19:06:56
happygirldiana's Avatar
happygirldiana happygirldiana este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 22 iul 2010
Locaţie: Calafat, Romania
Vârsta: 35
Dieta: Sfanta Hipocalorica
Date: 173cm, 87.5kg
Mesaje: 18.525
Aprecieri acordate: 2.865
Am fost apreciat(a) de 3.764 ori in 1.993 mesaje
Implicit Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana

Citat:
Anterior postat de Kclaudyia Vezi mesajul

Cum te mai simti? Tot slabita?
Claudici, sorry, hon, de-abia acum vad mesajul...Au aparut niste chestiute pe aici...
Da, ma simt destul de slabita, nu am putere de concentrare, daca pun capul pe perna adorm in 3 secunde , oriunde as fi si mi-e tot mai teama sa nu cumva sa fie simptome de oboseala cronica.....
Merci ca te preocupi,scumpa mea, o sa incerc sa ma odihnesc pe cat de mult posibil, dar numa' maine nu-i poimaine si iar vin turele de noapte....
Citat:
Anterior postat de roxanici8585 Vezi mesajul
salut tu scumpica.... imi pare rau sa citesc de starea ta ....
sunt de acord cu ce ai scris tu .... ia-o usurel .... odihneste-te, pune de o parte stresul, da-ti timp tie insati si incetut incetut o sa fie totul bine .... noi suntem aici pt orice .... eu sunt convinsa ca tu poti si ca vei reusi in tot ceea ce iti propui ...
te pupic dulce de tot ....
Te pup,Roxanici!Multumesc de incurajare, scumpa, esti o scumpa!Toate sunteti fete pe placul sufletului meu, tare mi-ar placea sa va cunosc si in "carne si oase"

Tura mea e aproape gata!Ajung acasa si trec la mama soacra, vrea sa dea imparteala pt tatal ei, apoi trec acasa la sport&stuff, cu speranta ca voi avea intalnire cu perna cat mai curand

Sa aveti o seara minunata,dragele mele!Maine tot aici sunt!
happygirldiana, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2515 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1998 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1482 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]