View Single Post
  #1308 (permalink)  
Vechi 09 nov 2010, 11:26:46
AnDrAdAxl's Avatar
AnDrAdAxl AnDrAdAxl este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 04 aug 2010
Locaţie: Ludwigsburg, Germania
Vârsta: 37
Dieta: High Carb Low Fat
Date: 172cm, 98kg
Mesaje: 2.442
Aprecieri acordate: 576
Am fost apreciat(a) de 610 ori in 401 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (II)

Citat:
Anterior postat de Ana92 Vezi mesajul
asa da!!!oricum bravo lui!!!!super baietas!mai rar asa ceva!!!!
Mhm...super dupa ce eram foarta hotarata sa luam o pauza in casnicie ca uitase sa mai fie atent la "micile"detalii...Dar vad ca si-a revenit inainte sa fac ce am spus.
Citat:
Anterior postat de loralin Vezi mesajul
Andra dupa un mic dejun asa de dulce vei avea un raspuns insulinic pe masura si acusica ti se va face iar foame....
E bine inainte de sala sa consumi alimente bogate in carbohidrati si dupa sala din cele bogate in proteine.
Sala de trei ori pe saptamana e super ok daca iti permiti,daca nu macar odata si multa gimnastica acasa zilnic macar 30 de min....
Eu la sala nu am mers si nu merg din motive financiare insa seara de seara alerg cu fetele pe un traseu cu panta si se simte deja efectul de tonifiere al muschilor.Acasa incerc sa fac start walking si dansez atunci cand am timp.
Mult succes!
Am inteles carbo inainte si proteine dupa.Eu acasa nu am loc sa fac nimic...Daca merg la sala zilnic si fac 3 zile un antrenament complex si restul doar banda/stepper sau bicicleta nu e bine?
As vrea sa imi fac abonament si nu vreau sa dau banii pe ab pt doar 3 ori pe sapt.Sunt pusa pe fapte mari!:d
Fetelor!!!!Care ati fost nase?eu o sa fiu nasica de baiat in a 2a zi de Craciun(si asta e un motiv pt care TREBUIE sa slabesc).Ce se face?Ce se ia?