View Single Post
  #1315 (permalink)  
Vechi 21 oct 2011, 17:23:36
badgirl's Avatar
badgirl badgirl este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 13 oct 2011
Locaţie: Constanta, Romania
Date: 168cm, 67kg
Mesaje: 24
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)

Citat:
Anterior postat de niculina04 Vezi mesajul
am uitat sa va intreb ce ex faceti pt "burta" la mine au fost trei colaci enormi de grasime unul s_a topit de tot iar ceilalti doi s-au micsorat dar tot am burta mare ........in afara de abdomene pt fiecare grupa de muschii voi ce mai faceti?..........va puteti imagina ca am fost ca Minodora la maxim de grasa in ianuarie?o sa adaug cateva poze cu mine atunci si acum

Pentru mine a avut un efect miraculos Tae Bo Insane Abs.. Mi-am descoperit muschi abdominali care nici nu stiam ca exista . Iar in legatura cu abdomenele: cum le executi.. Cate serii a cate ridicari? Te ridici pana sus pentru abdomenul superior sau scurte pentru cel inferior? O solutie foarte buna pentru talie e sa stai intinsa pe-o parte si sa faci abdomenele cu genunchii flexati.Sa imi spui cum merge. Pup :*
badgirl, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2134 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1617 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 843 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]