View Single Post
  #1318 (permalink)  
Vechi 22 iul 2011, 00:59:33
simona 24's Avatar
simona 24 simona 24 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 16 iul 2011
Locaţie: iasi/roma, Italia
Vârsta: 37
Dieta: rina 90
Date: 162cm, 81kg
Mesaje: 443
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Smile Re: "Slabutele" din Italia

Citat:
Anterior postat de pamy Vezi mesajul
Invingatoare inca n u sunt dar lupt pana la capat Multumesc mult!

Rina e chiar dieta care mi-a placut cel mai mult. O sa o repet cu siguranta dar cel mai probabil din toamna. Am incercat acum cateva saptamani si nu am reusit. Vara nu stam mult pe acasa si trebuie ori sa mananc ceva usor de transportat ori usor de gasit la magazine.

O sa vezi dupa primele 8 zile ca intra in reflex. Eu sunt destul de mancacioasa si am mancat chiar mult in timpul dietei dar sunt fete care au mai avut grija si la cantitati si au slabit si 15 kg.

Am vazut ca in ultimul timp au inceput multe fete rina. E o disociata echilibrata parerea mea. Iti urez multa bafta!

Da. Tot in italia sunt. Pana la 1 sept sigur... dupa inca nu se stie sigur.
buna!am avut azi probleme cu conexiunea la internet si nu am avut cum sa intru...
eu am inceput dieta cu ziua de fructe acum 3 zile,am inceput-o bine cu exceptia zilei de azi mai exact pe la ora 18:15 cand am facut un fel de criza in care imi venea sa mananc tot ce vedeam in fata!!!am mancat vreo 100-150g paine prajita ,dar nu aveam stare ,deschideam frigiderul din 5 in 5 min....a tinut vreo ora in care cred ca am baut vreun litru jumatate de apa...a fost groaznic...nu am mancat paine deloc zilele astea si cred ca din aceastaa cauza a fost...
sper sa reusesc sa trec peste astfel de crize...
mersi mult pentru incurajari!!!!
iti urez multa bafta si tie si la cat mai multe kg in minus
vrei sa pleci de tot acasa sau duar in vacanta?
simona 24, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2034 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1517 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1001 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat