View Single Post
  #13180 (permalink)  
Vechi 21 nov 2012, 12:46:51
happygirldiana's Avatar
happygirldiana happygirldiana este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 22 iul 2010
Locaţie: Calafat, Romania
Vârsta: 35
Dieta: Sfanta Hipocalorica
Date: 173cm, 87.5kg
Mesaje: 18.525
Aprecieri acordate: 2.865
Am fost apreciat(a) de 3.764 ori in 1.993 mesaje
Implicit Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana

Doamne DUmnezeuleNu pot sa scriu de ras)Sau nu stiu, sa plang????Spalam vasele si dintr-o data...vad dupa aragaz miscand cevaCred ca era soareceeeeee(Nuuu vreau soareci la mine in casa, de ce sa am, de unde?De ce la mine? M-am indepartat ed chiuveta, am lasat totul asa cum e, nu amterminat cu vasele, am oprit legumele (le aveam la fiert pt supa crema), nici butelia nu am inchis-o pt ca se afla sub o masca si mie sa nu fie acolo........M-am mai uitat o data si statea ceva marisor si negru pe furtunul de la butelie....Nuuuuu, mi-e frica sa termin ce am de facut!Las totulasa, ma duc in camera, stau la tv putin, fac ordine acolo, imi fac sportul, mananc de pranz si il astept pe iubi, pana cand nu vine el acasa, eu nu mai ies in balcon!))
happygirldiana, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2515 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1998 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1482 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]