View Single Post
  #132 (permalink)  
Vechi 14 iul 2010, 21:21:37
norisorul's Avatar
norisorul norisorul este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 14 iul 2010
Locaţie: Brasov, Romania
Date: 160cm, 54kg
Mesaje: 1
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Smile M-am hotarat sa slabesc! Jurnal Norisorul

M-am hotarat sa slabesc...de un an.Vara asta se implineste un an.Kg sunt la fel.Chiar am mai luat unu,Vara trecuta am inceput de la 53 (si 1,53 in inaltime) acum am 54(si 1,60).Problema este ca desi am crescut in inaltime ,am crescut si in cm.Soldurile-de la 93-97.Eu nu am oasele tari,stiu sigur deoarece nu am baut lapte de mica.Cu apa nu am prea inteleg...daca bea un litru pe zi e ceva.Consum un bidon de apa pe saptamana(de 2 l...care sta incontinuu pe birou si nu mai scade).Sport fac.Cel putin jumatate de ora cu bicicleta in aer liber si cateodata exercitii intense pentru coapse si abdomen.Da,am burtica.De mica sunt durdulie.Acum pot zice ca nu sunt chiar exagerata dar cand eram mica mama ma compara cu o gogosica(uraaa:-l).Fara intentie si pofta de mancare incepusem sa nu mai pap la scoala si scadeam in kg(inconstienta).Metabolismul imi fae uneori probleme dar...cum imi place sa spun"exista si mai rau".
Am nevoie de sprijin si vreau sa va ajut si pe voi,moral.Vreau sa reusim slabutelor sa fim dea dreptul slabute.