View Single Post
  #13249 (permalink)  
Vechi 28 apr 2013, 17:46:22
rozica1965's Avatar
rozica1965 rozica1965 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa expert
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 30 aug 2010
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 58
Dieta: gastric sleeve
Date: 154cm, 77kg
Mesaje: 68.156
Aprecieri acordate: 47.414
Am fost apreciat(a) de 45.907 ori in 24.999 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Citat:
Anterior postat de angela av Vezi mesajul
La multi ani tuturor celor ce poarta nume de flori!
La multi ani sarbatoritilor din familia Serpikai si a Cristinei(surorei)
La multi ani fetelor din casuta cu nume de floare Lacramioara,Rozica si Floricica...sa fiti sanatoase !

Ralu petrecere frumoasa la botez...si nu am inteles un lucru.. ce ai de gand sa-ti tii prieteniul intr-o colivie sa nu atenteze nimeni la el?...fa cum simti tu si nu cum vor altii...

...maine merg la dentist si apoi la Deva... curatenia generala am terminat-o ...mici retusuri saptamana urmatoare...sunt obosita ,cu rusii pe cap si un pachet de stres...am impresia ca daca m-ar intepa cineva m-as desumfla...si poate ar fii mai bine...azinoapte a plouat...acum e soare si cald...pana la paste se face spanacul si ceapa verde sa le culeg din gradina...am dormit pana la 10 si 40,foarte mult pt.mine...
Pupul meu e tot bolnavior...maine trebuie sa merg la veterinar sa vad ce-mi da pt.el,il doare burtica...e in continuoare mofturos la mancare...ieri i-am facut din nou ficatel,am renuntat la o parte din portia mea...
meniul pe azi
cand m-am trezit am mancat iaurt cu seminte in,fulgi ovaz si stafide,cafea ,ceai...inca nu am mancat pranzul..o sa fie in jur de ora 4,pastrav la gratar si legume fierte,conopida,brocolii,morcov..
cina o supa de pui cu legume sau salata ce o manac seara... gustarile nu mai am cand sa le manac..

o dupamiaza frumoasa in continuoare va doresc multi la toate slabutele...
Multumesc Angy!!!!
__________________
Răspuns cu citat
Acest membru apreciaza mesajul lui rozica1965:
angela av (29 apr 2013)