Subiect: Jurnal angieee
View Single Post
  #133 (permalink)  
Vechi 31 mar 2013, 11:41:38
angieee's Avatar
angieee angieee este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 20 apr 2012
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 38
Dieta: nu mai mananc dupa 22:00
Date: 167cm, 51kg
Mesaje: 78
Aprecieri acordate: 96
Am fost apreciat(a) de 11 ori in 11 mesaje
Implicit Re: Jurnal angieee

Citat:
Anterior postat de coco23 Vezi mesajul
Angieee, vad ca la ultimul mesaj nu mi-ai raspuns deloc.

Prezenta mea in jurnalul tau deranjeaza?

Pt. Nivara: si eu sunt exact ca si tine, si cu somnul, si cu sedentarismul Ma mai urnesc eu vara sa fac ceva dar in rest



Heey:* Imi e draga prezenta ta aici:* Doar ca eu credeam ca ti-am rasp la ultimul mesaj (vezi pag 11)

Citat:
Anterior postat de coco23
Buna, draga mea, ce faci?

Ti-am citit povestea, dar nu am inteles foarte bine: mama ta a murit de anorexie? frumoase sfaturi si pline de intelepciune ai dat, asa e!

Ce meniuri mai ai?

Te pup!
Hey, bine ai revenit:*

Da, macar la sfaturi sa fiu si eu buna, ca la tinut cont de sfaturi nu ma prea pricep) Zilele astea m-am infometat ca o crazy si acum stau cu teama de vergeturi:-| Nu m-am infometat intentionat, ci pt ca am avut mult de umblat si nu am avut mancare sau bani la indemana

Spuneam ca mama a murit de un stop cardio-respirator, dar asa e, am omis ca s-a ajuns la asta din cauza pneumoniei de care suferea, corpul ei a fost prea slabit ca sa mai lupte si antibioticele luate pt pneumonie nu au fost suficiente. Nu e ceva ce vreau sa rememorez si d-aia nu am dat si nu as vrea sa dau mai multe detalii, dar ceea ce e cel mai important e ca daca nu ar fi suferit de anorexie si depresie s-ar fi putut bucura de copiii ei care sunt toti sanatosi si de nepoatele ei...

Tu ce mai faci? Cum stai cu alimentatia?
Acest membru apreciaza mesajul lui angieee:
coco23 (31 mar 2013)