View Single Post
  #133 (permalink)  
Vechi 02 iul 2013, 22:22:57
Barbara B's Avatar
Barbara B Barbara B este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 22 iun 2013
Locaţie: Brasov, Romania
Dieta: Rina 90
Date: 158cm, 52kg
Mesaje: 31
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 7 ori in 7 mesaje
Implicit Re: Jurnal glimmer - May the odds be ever in your favor ^.^

Citat:
Anterior postat de glimmer Vezi mesajul
Mi-am cumparat azi unt de arahide :X Nu mai mancasem de foarte mult timp, de fapt am avut doar un singur borcan pana acum, nu stiu de ce nu mi-am mai luat. Astept cu nerabdare micul dejun de maine sa il incerc pe acesta. Mi-am facut si paine integrala si voi bea si un pahar cu laptic. Yummy!
Am fost la sala si am facut aerobox astazi. Tot un program am stat, nu mai puteam la al doilea. Saptamana asta cred ca trebuie sa ma reobisnuiesc cu efortul fizic si dupa aceea sper sa imi fie mai usor.
Trag tare la sala si ma motivez in cap la mine La sfarsitul verii vreau ca acest aspect al vietii mele sa nu imi mai creeze nici un disconfort si sa imi pot canaliza energia si spre celelalte. Voi fi o slabuta tonifiata si fericita! ^.^
Unt de arahide!!! Oh, ce imi mai place si mie, iti recomand sa il mananci cu niste mar, are un gust senzational.
Barbara B, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2119 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1602 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 828 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Acest membru apreciaza mesajul lui Barbara B:
glimmer (03 iul 2013)