View Single Post
  #1333 (permalink)  
Vechi 12 ian 2014, 12:56:21
rozica1965's Avatar
rozica1965 rozica1965 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa expert
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 30 aug 2010
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 58
Dieta: gastric sleeve
Date: 154cm, 77kg
Mesaje: 68.156
Aprecieri acordate: 47.414
Am fost apreciat(a) de 45.907 ori in 24.999 mesaje
Implicit Re: Jurnal Marilo - o speranta de ajutor

Citat:
Anterior postat de marilo Vezi mesajul


Buna Rozi
Multumesc ca ma intrebi
Toate , la momentul asta, sunt bine si fetita mea si bebelusul. Are 23 de saptamani sarcina. Vom avea un baietel. Eu nu am avut baietel si abia il astept. Asa de tare m- am emotionat . Eu mai vazusem poze cu el dar acum l- am vazut miscand si mi-a parut asa de frumuseeeel Mai este ceva vreme pana am sa-i aud si glasciorul
Ai vazut ce primavara frumoasa a fost astazi la noi?
Eu nu am iesit deloc. Am spalat 3 masini, am strans bradutul si am aspiarat toata casa, am gatit o ciorbita de fasole, una de perisoare, o mancarica de conopida fara carne, o salata cu ciuperci si maioneza, un orez sarbesc si cateva bucatele de peste pe grill.
Eu trebuie sa gatesc si cu carne si fara carne ca fie-mea nu mananca carne. Am facut atatea ca maine vreau sa merg la birou pentru cateva ore ca nu mai reusesc sa ma incadrez in termene.
Maine merg si la depozit . Acolo avem doi catei maidanezi , luati din adapost pe care trebuie sa-i hranim in we , atunci cind lucratorii nu-s acolo.
Cu slabitul meu , nu mai stiu cum stau ca astazi nu m- am cantarit. Mananc binisor . O sa vad maine.
Uite ca este ora 19 si trebuie sa manance familia
Hai pa jurnal si voi dragele mele sa aveti noapte buna
Te Rozi.
Baietel!!!!!
Felicitari!!!!! Sa fie sanatos si sa va bucurati de el!!!!!!!!
Fata e bine? Stiu ca ziceai ca avea ceva probleme....au disparut acum?
Da Mari,avem vreme frumoasa dar acum am vazut la stiri ca in alte zone ,iarna incepe sa isi arate coltii. Sa speram ca va ninge un pic si pe la noi...dar fara vant si gheata pe jos!!!!!
__________________
Răspuns cu citat