Subiect: Jurnal JEN
View Single Post
  #1338 (permalink)  
Vechi 15 ian 2012, 13:26:50
Jen's Avatar
Jen Jen este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 04 iul 2011
Locaţie: Cluj-Napoca, Romania
Vârsta: 35
Dieta: Hipocalorica
Date: 156cm, 44.4kg
Mesaje: 2.411
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 2 ori in 2 mesaje
Implicit Re: Jurnal JEN

Citat:
Anterior postat de Chriselle Vezi mesajul
Hehe! E super tare, chiar ne-am gasit
Te-am notat in calendar
Asemanari... pai hai sa ma gandesc asa mai din urma, sper sa mi le amintesc corect ca nu iti mai iau jurnalul la citit
- iti plac tatuajele si chiar ai unul (eu mi-am promis ca mi-l fac dupa ce slabesc, ma asteapta de cativa ani )
- la un moment dat dupa ce te-ai despartit de prietenul tau parca te intreba cineva daca te-ai impacat cu el si ai zis ceva de genul: nu are rost sa ma intorc la ceva ce nu a mers de la inceput- am gandit si am si facut chestia asta la un moment dat
- indiferent de ce cred ceilalti mergi increzatoare pe ceea ce ai ales sau intr-un cuvant nonconformista
- ii ziceai chiar zilele astea cuiva (nu stiu cui si nu asta e important) ca nu iti place cand cineva scrie cu "k" - la fel simt si eu, adica nu am nimic cu cei care scriu asa, dar de citit parca ma cam seaca la melodie
- intr-o alta conversatie mai spuneai ca iti place medicina si parca iti pare rau ca nu ai facut asta (de asta deja stiai si de mine)
- in alta parte mai scriai ca nu iti place cand cineva iti zice ce sa faci: exact asta se intampla si la mine - cateodata (stiu ca pare o prostie) chiar imi vine sa nu mai fac un anumit lucru (desi stiu ca e bun) doar pentru ca mi-a zis o alta persoana sa il fac (dar eu deja am chestia asta dusa la extrem - dar, cum ziceam, nu e foarte frecventa treaba)
Sa mai zic? Cred ca deocamdata e suficient
Eu te tin minte, am o problema cu numerele, si in special cu zilele de nastere, mi-ai spus o data, nu mai uit niciodata... si crede-ma uneori as vrea foarte tare sa uit.
Ah, tatuaj, unde vrei sa iti faci tatuaj? Eu as mai vrea sa imi fac unul, o papadie evoluata din care zboara puf si se fac pasarele problema cu tauajele e ca o data ce ti-ai facut unul, ti-ai tot face
Da, ai gandit bine, de ce sa te mai intorci unde nu iti era bine, schimbari radicale nu o sa apara niciodata. Iar tu? Nu imi povestesti povestea ta de dragoste? Cum ai ajuuuuns tu la Oslo?
Cred ca avem mai multe asemanari pe care nu le-am descoperit. Tie nu iti place sa scrii?
Cu facutut de lucruri la comanda, si la mine merge cateodata pana la extrem, eu ajuns sa fac pe dos doar in ciuda
__________________
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...-jen-9975.html
I win. That's what I do!

[01/11/2011] [01/03/2011]
Talie - 65cm 67cm
Bust - 85cm 87cm
Solduri - 87cm 90cm
Coapsa -47,5cm 50cm
Colac -77,5cm 81cm
Jen, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1493 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 976 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 977 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]