Subiect: Jurnal Andrada
View Single Post
  #1344 (permalink)  
Vechi 15 nov 2011, 20:50:56
Ikerina's Avatar
Ikerina Ikerina este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 23 nov 2010
Locaţie: Iasi, Romania
Vârsta: 39
Dieta: Tentativa de Dukan :)
Date: 175cm, 78.7kg
Mesaje: 402
Aprecieri acordate: 1
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Andrada

Citat:
Anterior postat de mikaelaflo Vezi mesajul
Super! Felicitari,Diana! Ma bucur tare mult ca merge! Ai mare grija ce mananci apoi....mare mare grija. Sa nu te opresti brusc din Duka daca ai ajuns la 85. Sa pui mare accent pe stabilizare. Eu m-am cam oprit din Dukan, dar tot spre hiperproteica ma indrept ca merge bine, dar acum ca merg la sala mi-am mai permis si unele prostioare.Dar saptamana asta am facut prostii de prostii....ca a fost ziua mea, am mancat prajitura,pizza etc si apoi nu m-am mai oprit..chiar si ieri am mancat aiurea.......dar se vede cu sportul...organismul meu s-a pus pe treaba. Felicitari inca o data!
Sar'mana de incurajari! Dar parca nu m-as opri la 85 (tinta de sfarsit de an, stiu, la ticker am scris 80)... Vreau ceva mai mult Felicitari si tie pentru mersul la sala! :*
Citat:
Anterior postat de mikaelaflo Vezi mesajul
Si eu cu raportul: -1kg, doua sedinte de sala, care deja nu mai sunt doar de o ora ci s-au extins la o ora si 20 de minute. Va pup,saptamana frumoasa!
Saptamana frumoasa si tie, si rezultate imbucuratoare!
__________________
Jurnal Ikerina - Nu voi privi niciodata in pamant! Iar daca o voi face... va fi doar cat sa imi admir pantofii!

Nu-mi negociez principiile!
Planuri? Incerc sa invat sa nu imi mai fac!


In continuare... Voi da tot ce-i mai bun!