Subiect: Jurnal Andrada
View Single Post
  #1347 (permalink)  
Vechi 18 nov 2011, 14:37:26
AnDrAdAxl's Avatar
AnDrAdAxl AnDrAdAxl este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 04 aug 2010
Locaţie: Ludwigsburg, Germania
Vârsta: 37
Dieta: High Carb Low Fat
Date: 172cm, 98kg
Mesaje: 2.442
Aprecieri acordate: 576
Am fost apreciat(a) de 610 ori in 401 mesaje
Implicit Re: Jurnal Andrada

Citat:
Anterior postat de azra Vezi mesajul

sa stii ca mi-au venit musafirii ieri dimineata si poate e si asata un motiv,nu stiu...vedem sapt viitoare
Lasa ca nu e nimic...se fixeaza kg care le ai!

Citat:
Anterior postat de StefaniaXtr Vezi mesajul
Salutare fetele!

Azi dimineata la ora 01:00 m-am intors din Bucresti cu vesti bune.
Bebe e tare voinic si vioi, are 18 zaptamani si 6 zile deja (se apropie de 18 saptamani si 7 zile => 19 saptamani).
Am si recomandari medicale: sa renunt la sare, sa iau iarasi Elevit, sa nu mananc nimic gras, nimic cu otet si sa am grija sa nu fac eforturi mari, sa imi iau lenjerie de bunbac 100% (greu de gasit, dar nu imposibil) si sa revin la control peste fix 1 luna (adica pe 12 decembrie).
De asemenea nu mai este cazul sa fac morfofetala sau alta investigatie deoarece tirplul test a iesit foarte bine (risc minim).
Din saptamana 24 incep tratamentul pentru anticorpi anti Rh, iar de la sfarsitul lui februarie intru in concediu prenatal.
Si sa nu uit: cat am fost in Bucuresti am facut si cateva cumparaturi. Am fost cu tata in zona compexului Europa unde am gasit o multume de lucrusoare foarte bune si utile pentru o viitoare mamica.
Va pup pe toate si va urez sa ajungeti la kilogramele care sa va multumeasca pe deplin!
Cu drag,
Stef
Ma bucur ca e totul bine si multumim de urari!Sa porti sanatoasa noile hainute si sarcina usoara pana la final!:*

Citat:
Anterior postat de Ikerina Vezi mesajul
Buna ideea cu masurile, numai nu gasesc centimetrul, iar cu ruleta nu ma pot masura. Oricum este vizibil pe hainele mele, mi-au mai zis si colegii... Am inceput sa imi calc pe pantaloni cu tocurile...
Eu zic, de curiozitate, sa punctezi pana la final... Eu, personal, n-am tinut o evidenta clara
Pupici, sa fii si tu cuminte

Felicitari inca o data si sa te tii de ea asa cum trebuie!
Nu mai tinem nici o evidenta...Oricum din ce am pana acuma Gabi e cea mai cea pentru ca a facut foarte mult sport!Si cum e mai bine punctat sportul decat kg nu cred ca o mai putem intrece!Asa ca ...din punctul meu de vedere...Gabi e #1!Felicitari!!!
Vedeti ca e un nou concurs fetelor!Incepe din 28...Ne bagam?!
__________________
Jurnalul meu Nr 5