View Single Post
  #135 (permalink)  
Vechi 21 sep 2010, 21:47:55
Mari Stanescu's Avatar
Mari Stanescu Mari Stanescu este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 08 aug 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 36
Dieta: bazata pe fructe si legume
Date: 168cm, 48kg
Mesaje: 110
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Vreau sa fiu mai aproape de slabute:) - Jurnal Dumitritsa

Hei girl, ma dezamagesti cum asa? Fetele puternice nu renunta asa de usor.. gandeste-te ca ceea ce nu te omoara, te face mai puternic.. cantarul ala trebuie ucis cat mai repede am si eu un cantar acasa, e stricat saracu` si mai bine sa ramana asa, ca nu vreau sa se deregleze cand ma urc pe el
Rezultatele rapide nu sunt intodeauna si cele mai benefice..cum sa renunti la slabit? Si acum de ciuda, o sa te indopi cu fursecuri, clatite si mai stiu eu ce (a facut sora-mea clatite acum, nici nu m-am atins de ele.. mai mult nici nu le-am mirosit .. am vrut sa cad in capcana bunatatilor, dar nu ma las- nu te lasa nici tu).
Sunt alaturi de tine
Citat:
Anterior postat de dumitritsa91 Vezi mesajul
am o veste extrem de proasta...m-am cantarit azi si am tot 56 de kg...ba chiar 56.5
de azi am renuntat la slabit!
m-a terminat psihic...nu pot si gata
Mari Stanescu, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1639 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1122 kcal/zi. Pentru a slăbi 1 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1381 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]