View Single Post
  #13603 (permalink)  
Vechi 19 dec 2012, 11:31:19
happygirldiana's Avatar
happygirldiana happygirldiana este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 22 iul 2010
Locaţie: Calafat, Romania
Vârsta: 35
Dieta: Sfanta Hipocalorica
Date: 173cm, 87.5kg
Mesaje: 18.525
Aprecieri acordate: 2.865
Am fost apreciat(a) de 3.764 ori in 1.993 mesaje
Implicit Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana

Citat:
Anterior postat de niculina04 Vezi mesajul
asa e,noi il facem cu buburuzele si cu ceilalti prin tel sau internet dc au uneori de sarb cand esti departe te incearca o gramada de sentimente..........bine ca te intelegi cu sora si iubiti vostri la fel,al meu cumnat e fff ciudat si nu-l suporta pe nenicu meu de ce ?nu stiu ,din cauza asta evitam tot timpul sa fim impreunade satb pt ca ne simtim prost din cauza unei persoane
Noi ne intelegem bine.Iubitul sorelei e foarte timid, foarte foarte timid si ii e rusine de mine foarte rauDar ne intelegem si mereu ne bucuram cand reusim sa fim impreunaPana acum nu am avut probleme
Imi dau seama c e greu pt tine,departe de casa fiind, si noua ne e greu,chiar daca suntem acasa,dqar vezi...parintii sunt plecati si tot greu ne e,dar...deh, ne adaptam
Citat:
Anterior postat de niculina04 Vezi mesajul
am fost si eu la primul nostru rev impreuna la reastaurant si a fost naspa ,mie imi place ceva linistit nu sunt cu tambalaul sa-mi sune muzica in cap pana dimineata ,dupa 3 ore sunt cu dureri de cap,bine ca am sotul ca mine
In primul an,in 2006, cand am facut cu iubi revelionul (aveam o luna si cateva zile impreuna)l-am fact la un local, o nebunie a fost, am facut cu gastile noastre de rockeri, a fost supertare,dar apoi....an de an l-am facut la mine, cu prietenii si a iesit si mai si!Chiar daca eu sunt gazda si trebuie sa am grija sa fie totul in regula, ne-am distrat maxim mereu!
Nu neaparat linistit sa fie,la noi urla muzica de Revelion, suntem singurii din bloca care petrec, vecinii sunt ori la tara ori in oras, deci ne facem de cap cu ce muzica vrem
happygirldiana, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2515 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1998 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1482 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Acest membru apreciaza mesajul lui happygirldiana:
Rallara (19 dec 2012)