View Single Post
  #13604 (permalink)  
Vechi 19 dec 2012, 11:49:08
Rallara's Avatar
Rallara Rallara este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 09 feb 2012
Locaţie: Edinburgh, Anglia
Vârsta: 38
Dieta: South Beach
Date: 172cm, 91.2kg
Mesaje: 7.366
Aprecieri acordate: 3.894
Am fost apreciat(a) de 3.171 ori in 1.682 mesaje
Implicit Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana

Citat:
Anterior postat de happygirldiana Vezi mesajul
Buna dimineata de la o imprastiata si jumatate!)Acum am ajuns la serviciu, cu o ora intarziere,ce, numai trenurile sa intarzie pe zapezile astea?Dormeam bustean azidimi cand s-a trezit iub si m-a intrebat ce fac, nu ma duc la serviciu?)Eu zic: nu, ca sunt libera aziSi in mintea mea au inceput calculele: sunt libera?Sau nu?Nuuuuuuu, nu sunt libera!Shit, shit, intarzii!)Si iata-ma, doar ce am ajuns
Nu prea am dormit azinoapte,cred ca de-asta nu m-am trezit azidimiNu stiu de ce am dormit asa aiurea, cred ca se apropie sfarsitul lumii

Azi, dieta, as alwaysCu md format din lapte si fulgi de ovaz, pranz format din sunca de pui si ou fiert si cina formata din mancare de fasole verde. GUstari: clementina si portocala, cafea si ceai Si frig cat cuprinde, asta cica arde grasimi
La work all day long, sa aveti o zi frumoasa!
Citat:
Anterior postat de happygirldiana Vezi mesajul

O sa facem la noi Revelionul, eu ,iubi, sorela si iubitul ei si inca trei prieteneNu ne permitem sa mergem la vreun local...Adica....200 de lei pt ce?Preferam acasa unde sigur o sa ne distram mai bine!
Ceau bambilici, mi-a fost dor de tine
Foarte haioase mesajele
Esti o dulce
Bun meniul de azi.
Si noi facem Rev-ul cu niste prieteni... asa de misto va fii!!!!!!!!!! Abia astept!!!! Si aici in Cluj, nu mergem nicaieri.
Mi-ar fi placut la o cabana, e drept, dar e prea scump sejurul... dar in 25 voi fi pe partie, clar.
Dia mi-a fost dor de tine honey, pupici multi, eu ma duc la curatenie
__________________
Rallara, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Rallara, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2253 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1736 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1220 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Acest membru apreciaza mesajul lui Rallara:
happygirldiana (19 dec 2012)